FUNDACJA

XXVII edycja Konkursu „Teraz Polska” zakończona

piątek, 19 maja 2017

W poniedziałek, 29 maja o godz. 18:45 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się Gala wieńcząca XXVII edycję Konkursu „Teraz Polska”. Podczas wydarzenia poznamy tegorocznych Laureatów Godła „Teraz Polska” oraz Konkursu „Wybitny Polak”.

W tym roku już po raz 27. zostaną wręczone statuetki „Teraz Polska”. 13 produktów, 9 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy zostaną nagrodzone Godłem „Teraz Polska”. 

- Po ponad 25 latach Konkurs „Teraz Polska”, a właściwie jego Laureaci, wciąż zaskakują. W tym roku w gronie zwycięzców znajdziemy wiele innowacyjnych produktów i usług, militaria, nowoczesne technologie, a także – co nas cieszy – start-upy. Tegoroczna edycja dowodzi, że Konkurs i lista Laureatów są odzwierciedleniem tendencji i zmian w krajowej gospodarce – mówi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. - Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród Laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie – dodaje.

 

W trakcie uroczystości w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej przyznane zostaną również 2 Wyróżnienia Honorowe. Nagrodzeni zostaną także tegoroczni Laureaci Konkursu „Wybitny Polak”. W tym roku 2 osoby dołączą do zacnego grona osób promujących swoją działalnością i dokonaniami pozytywny wizerunek Polski i Polaków na świecie. 

Uroczysta Gala XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” odbędzie się 29 maja br. o godz. 18:45 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Wieczór uświetni koncert „Marcin Wyrostek Symfonicznie”. 

Uroczystość poprzedzona zostanie konferencją prasową, która odbędzie się 29 maja br. o godz. 11.00 (konieczność akredytowania się do 25 maja 2017 r.), w Holu Głównym Teatru Wielkiego. Rejestracja rozpoczyna się o godz. 10:30.

Akredytacji udziela: Anna Siedlińska, e-mail: a.siedlinska@terazpolska.pl 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter