FUNDACJA

2016

USA - NOWY JORK

  • BIZNES: TOMASZ EIDER 
  • NAUKA: KRZYSZTOF MATYJASZEWSKI
  • OSOBOWOŚĆ: ARTUR DYBANOWSKI
  • KULTURA: LUBOMIR TOMASZEWSKI 
  • MŁODY POLAK: DAGMARA WOŹNIAK 

 

USA - CHICAGO 

  • BIZNES:
    • Nagroda główna: Kazimiera Bober
    • Wyróżnienie: Donald Versen 
  • NAUKA: dr Tadeusz Radziłowski
  • OSOBOWOŚĆ: Marcin Chumięcki
  • KULTURA: dr Jarosław Gołębiowski
  • MŁODY POLAK:
    • Wyróżnienie: Marlena Dziś 

 

USA - Zachodnie Wybrzeże

  • BIZNES: Janusz Bryzek
  • NAUKA: prof. Grażyna Odyniec
  • OSOBOWOŚĆ: Zenon Neumark
  • KULTURA: Darek Oleszkiewicz
  • MŁODY POLAK: Michał Pietrzyk

 

FRANCJA

  • BIZNES: Elżbieta Wysoczańska 
  • NAUKA: Tomasz Krysiński 
  • OSOBOWOŚĆ: 
    • Nagroda główna: Sophie Carabeuf 
    • Wyróżnienie: Marguerite Marcinkiewicz
  • KULTURA: 
    • Nagroda główna: Wojciech Siudmak 
    • Wyróżnienie: Elizabeth Czerczuk
  • MŁODY POLAK: 
    • Nagroda główna: Stefan Romecki 
    • Wyróżnienie: Joanna Górka 
  • HONOROWY LAUREAT: Izabela d’Ornano

 

NORWEGIA

  • BIZNES: Łukasz Tokarski
  • NAUKA: dr Katarzyna Zyśk
  • OSOBOWOŚĆ: Sonja Czesława Johansen
  • KULTURA: Małgorzata Piotrowska
  • MŁODY POLAK: Kamil Olsztyński
  • WYRÓŻNIENIA:
    • Piotr Mateusz Ludwiczak
    • Tomasz Furmanek
    • Tomasz Nierzwicki

 

WIELKA BRYTANIA

  • BIZNES: 
    • Nagroda główna: Basia Zarzycka 
    • Wyróżnienie: Krystyna Czerwińska
  • OSOBOWOŚĆ: Anna Ruszel
  • KULTURA: Barbara Kaczmarowska-Hamilton. 
  • MŁODY POLAK: Maciej Wiczyński 
  • NAGRODY SPECJALNE: 
    • Marzenna Maria Schejbal
    • Daniel Kawczyński 
  • WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
    • Teresa Bazarnik
    • Nicholas Kelsey 
    • Lady Belhaven and Stenton 
    • Andrzej Błoński 

 

IRLANDIA

  • BIZNES: Maja Ulej 
  • NAUKA: dr Bożena Cierlik 
  • OSOBOWOŚĆ: Agnieszka Wieczorkowska 
  • KULTURA: Justyna Cwojdzińska
  • MŁODY POLAK: Marcin Piotrowski 

 

AUSTRIA

  • BIZNES: Tadeusz Poręba 
  • NAUKA: Grażyna Dyląg
  • OSOBOWOŚĆ: Ania Buchacz 
  • KULTURA: Marta Gardolińska 
  • MŁODY POLAK: Paweł Kozłowski 

AKTUALNIE UŻYWAJĄCY GODŁA:

  • Agencja Wydawnicza Technopol Sp. z o.o.
  • AIB Sp. z o.o. Sp. k.
  • Altix Sp. z o.o.
  • ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
  • AssisTech Sp. z o.o.
  • ATC Cargo S.A.
  • BARTLOWIZNA - OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY
  • Bell Polska Sp. z o.o.
  • BETAMED S.A.
  • Bieruń
  • BIN Sp. z o.o.
  • Biuro Podróży SZARPIE TRAVEL Sp. z o.o. Sp. k.
  • Blachy PRUSZYŃSKI Sp. z o.o
  • BOLIX
  • Brwinów
  • Celiko S.A.
  • Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o. Medincus
  • COMP SA
  • CONSONNI BARTELAK s.c
  • DEFRO Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  • DELFIN Sp. z o.o.
  • Digital Core Design Sp. z o.o. Sp.k.
  • ELTAR Tęsna Elżbieta
  • ELZAB S.A.
  • F.H.U. PALACAR Michał Pala
  • F.P.H.U. Pol-Met Kazimierz Kaszowski
  • Fakro S.C.
  • Fructoplant Sp. z o.o.
  • Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" A. i J. Kasztelewicz
  • HELIOS Spółka Akcyjna
  • Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o.
  • Interferie S.A.
  • Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie
  • JANTOŃ Sp. K.
  • KAN Sp. z o.o.
  • KAN Sp. z o.o.
  • KB Folie Polska Sp. z o.o.
  • Kolejowe Zakłady Łączności
  • Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe Bieżanów Sp. z o.o.
  • Krakowski Teatr Komedia Sp. z o.o.
  • Krakowskie Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowe Artim Sp. z o.o.
  • Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp.J.
  • Lazur - Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych (dawniej Spółdzielnia Mleczarska LAZUR)
  • Legia Warszawa S.A.
  • LIDL POLSKA Sklepy Spożywcze Sp. z o.o.
  • LIDL POLSKA Sklepy Spożywcze Sp. z o.o.
  • LOTOS Oil Sp. z o.o.
  • Michalowice
  • Międzyzdroje
  • MT Targi Polska SA
  • Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
  • NASK
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
  • Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
  • OSPEL SA
  • Ożarowice
  • Partner Center Sp. z o.o.
  • PELLASX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
  • PHARMINDEX Poland Sp. z o.o.
  • Phenicoptere Sp. z o.o.
  • Piekarnia Złoty Kłos s.c.
  • PL2012+ Sp. z o.o.
  • Plus Liga
  • POCZTA POLSKA SA
  • Poczta Polska SA
  • Politechnika Gdańska, Wydział ETI, Katedra Systemów Multimedialnych
  • Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców
  • Polska Liga Kobiet
  • Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe PATRYCJA & PAWEŁ Rydzyk Zofia
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STROPEX Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi Sp. Jawna
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO Robert Dziubeła
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO Robert Dziubeła
  • Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś Sp. Jawna
  • REJS Sp. z o.o.
  • Rzeszów
  • Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
  • SILTEN TERBUD Sp. z o.o. Sp.k.
  • Słoneczna Tłocznia Sp. z o.o. S.K.A.
  • SMART NANOTECHNOLOGIES Sp. z o.o.
  • Sokołów S.A.
  • SOKOŁÓW SA
  • SOKOŁÓW SA
  • Spółdzielcza Grupa Bankowa
  • Spółdzielnia Mleczarska LAZUR
  • Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA
  • SPZOZ RM-MEDITRANS Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach
  • Świdnica
  • Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury
  • Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA
  • Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych SA
  • TOYA Sp. z o.o.
  • Trade & Travel Company Sp. z o. o.
  • UIBS Teamwork sp. z o.o.
  • URSUS S.A.
  • Urząd Gminy Błonie
  • Urząd Gminy Kleszczów
  • Urząd Miasta Krakowa
  • Urząd Miasta Płock
  • VALEANT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna
  • Vision Group Sp. z o.o. Sp. komandytowo-akcyjna
  • VIVADENTAL Sp. z o.o.
  • Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia
  • Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW
  • Wyrób Wędlin Tradycyjnych WOLAREK Sp. Jawna
  • Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL ŚWIDNIK S.A.
  • Zabrze
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  • Zakłady Mięsne SZUBRYT Zbigniew Szubryt
  • Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
  • ZOTT Polska Sp. z o.o.
  • Żukowo

WYSZUKIWARKA LAUREATÓW: